September 2, 2021
Vieri: Interi një hap para Juves! Ronaldos s’i gjendet pasues, Icardi më mirë se Kean
Christian Vieri është realist kur pyetet për sulmin e Juventusit. Largimi i Cristiano Ronaldos lë boshllëk te bardhezinjtë dhe për Bobon tani peshorja ka shkuar në […]