September 11, 2021
Mourinho: Është në ADN-në time, dua të fitoj sa më shpejt të jetë e mundur
Jose Mourinho nesër do të arrijë numrin e 1000 pankinave zyrtare në karrierë dhe për ta festuar këtë event, Roma ka shpërndarë në rrjetet zyrtare sociale […]
September 9, 2021
Mourinho ndihet roman: Skuadra është si unë, projekti shumë ambicioz
“Shpresoj që skuadra të bëhet ashtu siç jam unë. Të gjithë lojtarët duhet ta ndjejnë që unë do jap çdo gjë timen për Romën. Të gjithë […]
September 4, 2021
Mourinho këshillon Xhakën: Bëj vaksinën anticovid dhe je i sigurtë
Granit Xhaka ka rezultuar së fundmi pozitiv me Coronavirus dhe si rrjedhojë nuk mund të zbresi në fushën e blertë me Zvicrën e tij në ndeshjet […]
September 3, 2021
1000 ndeshje si trajner për Mourinho, në Romë i kërkojnë titullin
Në ndeshjen e ardhshme kundër Sassuolo-s në kampionat Mourinho do të arrijë një rekord të veçantë në karrierë, plot 1000 ndeshje si trajner. Në 23 shtator […]
September 2, 2021
Di Maria nuk ka frikë: Ronaldo e Mourinho ziheshin në dhomat e zhveshjes
Në një intervistë të gjatë për TyC Sports, Angel Di Maria ka treguar karrierën e tij dhe marrëdhëniet që ka patur me disa nga figurat më […]
July 24, 2021
Mourinho ka vendosur tetë lojtarë të Romës në shitje
Jose Mourinho filloi seancën e tij të parë stërvitore me Romën në 8 korrik, por ai tashmë ka identifikuar disa lojtarë që ai dëshiron të largohen […]