September 15, 2021
Mourinho: Kemi vend për përmirësime, do të provojmë të fitojmë Konferencë Ligën
Në vigjilje të ndeshjes së parë të grupeve të Konferencë Ligës kundër Cska Sofias, Jose Mourinho kërkon të ulë entuziazmin: “5 fitore nuk janë 50. Nuk […]
September 13, 2021
Mourinho “show”: Po vrapoja si fëmijë, thashë gënjeshtra para të gjithëve
Roma triumfoi kundër Sassuolo me rezultatin 2-1, ndërkohë që për trajneri Jose Mourinho ishte një ndeshje speciale. Për “Special One” dueli i mbrëmjes së djeshme ishte […]
September 12, 2021
Mourinho kërkon të festojë 1000 pankinat, 28 mijë tifozë në “Olimpico” në Roma-Sassuolo
28 mijë biletat e hedhura në treg (gjysma e kapacitit të stadiumit) për ndeshjen Roma-Sassuolo janë shitur të gjitha. Tifozët romanë të frymëzuar nga nisja shumë […]
September 11, 2021
Mourinho “show”: Protestojmë poshtë shtëpisë së menaxherit po nuk rinovoi Pellegrini
Roma përballet nesër në mbrëmje me Sassuolon, ndeshje që do të transmetohet live në Oversport. Trajneri Jose Mourinho ka dalë sot para mediave dhe ka folur […]
September 11, 2021
Mourinho: Është në ADN-në time, dua të fitoj sa më shpejt të jetë e mundur
Jose Mourinho nesër do të arrijë numrin e 1000 pankinave zyrtare në karrierë dhe për ta festuar këtë event, Roma ka shpërndarë në rrjetet zyrtare sociale […]
September 9, 2021
Mourinho ndihet roman: Skuadra është si unë, projekti shumë ambicioz
“Shpresoj që skuadra të bëhet ashtu siç jam unë. Të gjithë lojtarët duhet ta ndjejnë që unë do jap çdo gjë timen për Romën. Të gjithë […]
September 4, 2021
Mourinho këshillon Xhakën: Bëj vaksinën anticovid dhe je i sigurtë
Granit Xhaka ka rezultuar së fundmi pozitiv me Coronavirus dhe si rrjedhojë nuk mund të zbresi në fushën e blertë me Zvicrën e tij në ndeshjet […]
September 3, 2021
1000 ndeshje si trajner për Mourinho, në Romë i kërkojnë titullin
Në ndeshjen e ardhshme kundër Sassuolo-s në kampionat Mourinho do të arrijë një rekord të veçantë në karrierë, plot 1000 ndeshje si trajner. Në 23 shtator […]
September 2, 2021
Di Maria nuk ka frikë: Ronaldo e Mourinho ziheshin në dhomat e zhveshjes
Në një intervistë të gjatë për TyC Sports, Angel Di Maria ka treguar karrierën e tij dhe marrëdhëniet që ka patur me disa nga figurat më […]
July 24, 2021
Mourinho ka vendosur tetë lojtarë të Romës në shitje
Jose Mourinho filloi seancën e tij të parë stërvitore me Romën në 8 korrik, por ai tashmë ka identifikuar disa lojtarë që ai dëshiron të largohen […]
Albanian