September 13, 2021
Szczesny fut në dilema Juventusin, dy emra të njohur në “skaner” që tani
Juventusi u mposht nga Napoli dhe në shënjestër është vënë menjëherë portieri Szczesny. Polaku gaboi te goli barazimit dhe tashmë kanë nisur të qarkullojnë zëra për […]
Albanian