September 13, 2021
Nuk zhgënjejnë favoritët, sot mësohet çifti i fundit çerekfinalist i Eurovollej 2021
Janë përcaktuar edhe 2 takime të tjera çerekfinale të Kampionatit Europian të Volejbollit për meshkuj që po zhvillohet në Poloni dhe Çeki dhe që transmetohet live […]
September 6, 2021
Kampionati Europian i Volejbollit, kualifikohen Italia, Franca dhe Serbia
Kanë përfunduar ndeshjet e ditës së 6-të të Kampionatit Europian të Volejbollit për meshkuj, që transmetohet Live në Oversport. Në Grupin A Polonia ka mposhtur pastër […]
Albanian