September 16, 2021
Pioli: Do të mësojmë nga gabimet, skuadra mund të përmirësohet akoma më shumë
Milani luftoi për fitoren, por në “Anfield” në ditën e rikthimit në Champions, pas 7 viteve, u mund 3-2 nga Liverpool. “Duhet të vlerësojmë “të kuqtë”, […]
September 11, 2021
Pioli: Do të doja që Kessie të rinovonte, por nuk mund të vihet në diskutim impenjimi i tij
Ibrahimovic dhe Kessie janë në dispozicion të Stefano Piolit për ndeshjen e nesërme kundër Lazios: “Janë mirë, rikthehen në dispozicion të skuadrës. Zlatan nuk ka 90 […]
September 3, 2021
Ibrahimovic vrapon drejt rikthimit, në fushë kundër Lazio-s
Zlatan Ibrahimovic ka dy ditë që po stërvitet rregullisht me grupin e lojtarëve të Milanit dhe ky është një lajm i shkëlqyer për Pioli-n, duke marrë […]
September 2, 2021
3 të përjashtuar nga lista Champions, ja zgjedhjet e Piolit
Brenda mesnatës së sotme, kuqezinjtë duhet të çojnë në UEFA listën zyrtare të lojtarëve që do ta përfaqësojnë në Champions, pas një mungese të gjatë 7 […]
Albanian