September 14, 2021
Pochettino: As qe e mendoja firmën me Leo Messin, Donnarumma “top”
Mauricio Pochettino, trajneri i PSG, ka folur në prag të ndeshjes së Champions League kundër Clubb Bruge dhe fokusi sigurisht ka qenë te afrimet e merkatos. […]
Albanian