September 15, 2021
Zyrtare: Besart Berisha zbarkon në Kosovë, firmos me kampionët
Besart Berisha lë Australinë, ku është shënuesi më i mirë i të gjitha kohërave në kampionat, dhe vesh fanellën e Prishtinës kampione të Kosovës. Zërat tani […]
September 11, 2021
Rustem Hoxha nderon Ballkanin, Drenica thyen Prishtinën! Triumfon edhe Drita
Ballkani, Drita dhe Drenica bëhen “lokomotiva” e kampionat dardan të futbollit, pas kanë triumfuar në përballjet e sotme. Ekipi nga Suhareka triumfoi në shtesë ndaj Ulpianës, […]
Albanian