September 12, 2021
Rummenigge: Refuzuam transferimin rekord të Ribery, donim t’i çonim mesazh botës
Karl-Heinz Rummenigge ka lënë detyrën si CEO te Bayern Munich dhe së fundmi ka dhënë një intervistë të gjatë për AS në Spanjë. Mes shumë temave, […]
September 6, 2021
Salernitana ka Maradonën e saj, në “Arechi” prezantohet Franck Ribery
Dita e shumëpritur nga gjithë Salerno më në fund erdhi. Franck Ribery është zyrtarisht një lojtar i Salernitanës, klub me të cilin ka arritur një marrëveshje […]
September 4, 2021
Salernitana bën goditjen e madhe, Franck Ribery ylli i ri i skuadrës
Mori fund pritja e tifozëve të Salernitanës. Franck Ribery ka pranuar ofertën e klubit, pasi është konsultuar për disa orë me agjentin dhe familjen e tij. […]
Albanian