September 9, 2021
US Open, Sakkari mposht Pliskova dhe shkon për herë të parë në gjysmëfinale
Gjysmëfinalistja e fundit e US Open për femra është grekja Maria Sakkari, që ka mposhtur 2-0 (6-4,6-4) tenisten çeke Karolina Pliskova, numrin 4 në renditjen e […]