September 12, 2021
Torino-Salernitana për pikët e para në Serie A. Berisha e Vojvoda në stol, Ribery debuton për miqtë
Torino-Salernitana do të përballen në orën 15.00 në stadiumin “Grande Torino” në kërkim të pikëve të para në këtë sezon të Serie A. Takimi, ashtu si […]
September 6, 2021
Salernitana ka Maradonën e saj, në “Arechi” prezantohet Franck Ribery
Dita e shumëpritur nga gjithë Salerno më në fund erdhi. Franck Ribery është zyrtarisht një lojtar i Salernitanës, klub me të cilin ka arritur një marrëveshje […]
September 4, 2021
Salernitana bën goditjen e madhe, Franck Ribery ylli i ri i skuadrës
Mori fund pritja e tifozëve të Salernitanës. Franck Ribery ka pranuar ofertën e klubit, pasi është konsultuar për disa orë me agjentin dhe familjen e tij. […]
Albanian