September 14, 2021
CR7 s’mjafton për United, Young Boys i përmbys në shtesë! Çmenduri në Sevilla-Salzburg
Champions League nis me surpriza, kartonë të kuq dhe shumë penallti. Manchester United është mposhtur nga Young Boys në Zvicër, me rezultatin 1-2, që normalisht është […]
Albanian