September 12, 2021
Simone Inzaghi i mërzitur: Duhet ta kishim mbyllur ndeshjen
Është i mërzitur Simone Inzaghi për ndalesën e parë me Interin dhe këtë nuk e fsheh: “Jam i mërzitur, sepse një ndeshje të tillë,l mund dhe […]
September 12, 2021
Interi humb shkëlqimin dhe kreun, vetëm barazim në transfertën ndaj Sampdorias
Është mbyllur në barazim 2-2 sfida Sampdoria-Inter në stadiumin “Marassi” e transmetuar live në Oversport. Megjithëse të dyja skuadrat kërkuan suksesin, tashmë duhet të kenaqen me […]
September 12, 2021
Interi kryeson 2-1 përballë Sampdorias, Lautaro shënon në fund të pjesës së parë
Është mbyllur me rezultatin 1-2 pjesa e parë e takimit mes Sampdorias dhe Interit. Të parët që kaluan në avantazh kanë qënë zikaltërit me një gol […]
September 12, 2021
Lautaro titullar në sulmin zikaltër, e diela e Serie A nis me Sampdoria-Inter në Oversport 1
Sampdoria-Inter do të jetë sfida e parë e ditës së sotme në Serie A, që do të transmetohet Live në kanalin Oversport 1 në orën 12.30. […]
September 11, 2021
Inzagi: Mendjen tek sfida me Sampdorian, më pas fokusohemi te Reali
Pas sukseseve kundër Genoas dhe Veronas dhe pushimit për shkak të ndeshjeve ndërkombëtare, Interi i Simone Inzaghit do të rifillojë kampionatin në transfetën kundër Sampdorias me […]
September 9, 2021
Candreva mbetet zikaltër: Interi skuadra favorite për të fituar Serie A
Ndeshja e të dielës mes Sampdorias dhe Interit ka një shije të veçantë për Antonio Candrevan, që përgatitet për të zbritur në fushën e lojës për […]
Albanian