September 7, 2021
Pique del krah mbrojtësit Umtiti: Pse vërshëlleni atë, dikush ia ofroi kontratën
Samuel Umtiti u kthye në një çështje te Barcelona këtë verë, pasi mbrojtësit iu kërkua të largohej dhe nga ana tjetër nuk pranonte as të ndryshonte […]
September 4, 2021
Samuel Umiti kokë më kokë me presidentin Laporta, MD: Takim mes lotësh
Samuel Umtiti do të qëndrojë te Barcelona. Mbrojtësi francez ka pasur një takim me presidentin Joan Laporta dhe ka biseduar me të. Mundo Deportivo shkruan se […]