September 16, 2021
Sarri: Duhet të reagojmë për vete dhe për tifozët tanë
Lazio është gati për të berë debutimin në Europa Ligë, në transfertën turke kundër Galatasaray. Tekniku Maurizio Sarri mendon të bëjë rotacion masiv në ndeshjen e […]
September 12, 2021
Sarri: Media gabon me Immobile, Giroud doli kampion pa asnjë gol! Sherri? Gjest që nuk bëhet
Tension në fund të ndeshjes mes Milanit dhe Lazios. Përballja që nxori milanistët fitues me rezultatin 2-0 solli “konflikte” pas vërshëllimës e fundit. Një përplasje me […]
September 7, 2021
Sarri u beson krahëve, Pedro dhe Felipe Anderson armët plus kundër Milanit
Lazio e re e Maurizio Sarrit prezantohet në “San Siro”, në shtëpinë e Milanit, si e para e klasës. Në dy ndeshjet e para të Serie […]
Albanian