September 13, 2021
McGregor “lajthit”, forcat e sigurisë shmangin sherrin me reperin e njohur
Conor McGregor është i papërmbajtshëm. Luftëtari i UFC këtë herë ka qenë protagonist në ndarjen e çmimeve në “MTV VMs 2021” dhe ka pasur një zënkë […]
Albanian