September 6, 2021
Shqipëria U21 shumë bujare, thyhet me “poker” nga Çekia në transfertë
Shqipëria e drejtuar nga Alban Bushi është shpartalluar në Çeki, në ndeshjen e dytë kualifikuese të Euro 2023 për 21-vjeçarët. Kuqezinjtë u mposhtën 0-4 dhe protagonist […]
September 3, 2021
“Firo” në kombëtaren e Bushit, Shqipëra U21 “manita” Akademisë së Futbollit
Shqipëria U21 do të luajë kundër Çekisë më 6 shtator, ndërkohë që FSHF ka njoftuar se dy prej lojtarëve të ftuar nuk do të jenë nën […]