September 14, 2021
Inzaghi: Interit i duhet ndeshja perfekte ndaj Realit, Ancelotti trajner i madh
Champions League për Interin nis me një ndeshje të vështirë kundër Real Madrid, në Milano. Në prag të duelit që luhet nesër prej orës 21:00, trajneri […]
September 12, 2021
Simone Inzaghi i mërzitur: Duhet ta kishim mbyllur ndeshjen
Është i mërzitur Simone Inzaghi për ndalesën e parë me Interin dhe këtë nuk e fsheh: “Jam i mërzitur, sepse një ndeshje të tillë,l mund dhe […]
Albanian