September 8, 2021
Koloni shqiptarësh në Turqi, zyrtarizohet edhe Herolind Shala i Kosovës
Herlond Shala ka ndryshuar ekip dhe kampionat. Mesfushori i Kosovës, i cili ka qenë dhe pjesë e kombëtares shqiptare, i është bashkuar skuadrës së Erzurumspor në […]