September 12, 2021
Struga dhe Renova sulmojnë kreun në Maqedoninë e Veriur, Akademija e para
Shkëndija kampione e Maqedonisë së Veriut luan pas dy ditësh në derbi me Shkupin, por sot sërish protagoniste kanë qenë skuadrat shqiptare. Struga po kalon një […]
Albanian