September 1, 2021
Taktika djallëzore në US Open, Murray për Tsitsipas: Nuk të respektoj më
Nuk i del inati tenistit skocez për humbjen ndaj Stefanos Tsitsipas dhe shkruan në Twitter: “Më pak kohë iu desh Jeff Bezos për të shkuar në […]