September 16, 2021
“Nga 1, te dhjeta”, UEFA “fiksohet” me Armando Brojën dhe e reklamon
Armando Broja shënoi dy gola me kombëtaren në ndeshjet e fundit, kundër Hungarisë dhe San Marinos. Sulmues nga Malësia e Madhe, që Chelsea e ka huazuar […]
September 14, 2021
Dënimi nga UEFA për trukime, Skënderbeu “feston” ndryshimin e masës
Të reja nga çështja “Skënderbeu”. Në numrin e sotëm të gazetës “Panorama Sport” raportohet se dënimi i korçarëve nga UEFA ka ndryshuar. Fillimisht dihej që bardhekuqtë […]
Albanian