September 5, 2021
Kualifikueset e Katar 2022: Anglia “dajak” Andorrës, Gareth Bale nderon Uellsin
Anglia nuk fal dhe mposht Andorrën me rezultatin 4-0, ndërkohë që edhe britanikët e tjerë, Uellsi, ka triumfuar në Bjellorusi. Kombëtarja e “Tre Luanëve” kishte përballë […]