September 13, 2021
Gasperini: Himni i Champions të motivon, Atalanta ime në grup të komplikuar
Atalanta është gati të përballet me Villareal. Italianë janë në një grup edhe me Manchester United he young Boys dhe trajneri Gian Piero Gasperini mendon se […]
September 13, 2021
Unai Emery: Atalanta është në të njëjtin nivel me Milan, Inter e Juventus
Trajneri i Villarrealit, Unai Emery, ka folur në një konferencë për shtyp për sfidën kundër Atalantës në Ligën e Kampioneve: “E kisha parë Atalantën si luante […]
Albanian