September 11, 2021
14 gola në dy ndeshje: Tirana e Vllaznia fitore me spektakël në debutim
14 gola të shënuar në dy ndeshje, aq sa edhe në hendboll mund t’i kishin zili. Vllaznia pas 7 vitesh ka fituar në Laç dhe e […]
September 11, 2021
Emocione të shumta në Laç, 6 gola në pjesën e parë dhe shumë spektakël
Një pjesë e parë me të vërtetë e çmendur ajo e zhvilluar në Laç mes vendasve dhe Vllaznisë, duke dhuruar emocione të shumta dhe plot 6 […]
September 4, 2021
Vllaznia humb për një muaj një titullar, Esin Hakaj përvesh mëngët
Darko Bulatovic shqetëson Vllazninë. Mbrojtësi i krahut të majtë është dëmtuar në seancat stërvitore dhe do të mungojë gati një muaj. Malazezi ishte titular në ndeshjet […]
Albanian