September 4, 2021
Mourinho këshillon Xhakën: Bëj vaksinën anticovid dhe je i sigurtë
Granit Xhaka ka rezultuar së fundmi pozitiv me Coronavirus dhe si rrjedhojë nuk mund të zbresi në fushën e blertë me Zvicrën e tij në ndeshjet […]