September 14, 2021
Probleme me tendinën e Akilit, Zlatan Ibrahimovic “trondit” Milanin
Bakayoko nuk do të jetë mungesa e vetme e Milanit në ndeshjen e Champions League kundër Liverpool në “Anfield”. Mesfushori u dëmtua ndaj Lazios dhe pritet […]
September 13, 2021
Ibrahimovic nuk ka ndërmend të plaket, 23 sezone radhazi që shënon
Milan triumfoi përballë Lazios me shifrat 2-0 dhe një prej golave e shënoi Zlatan Ibrahimovic. Sulmuesi suedez zëvendësoi Leaon në pjesën e dytë dhe brenda 3 […]
Albanian